ÖVRIGT / Diverse / Brödfat 5508107
nr 550 8107
Brödfat
2 st, 1800-tal, Bemålad plåt, längd: 32
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:41:25
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
550 kr
650 kr
750 kr